in

Zabawne fakty związane z seksem

Istnieje wiele mitów i faktów dotyczących seksu. W artykule tym zajmiemy siętymi najzabawniejszymi (według Nas) faktami.

Uśmiechnij się!

1.Walentynki? No okej, Panowie mogą zaakceptować serduszka, szampana, kwiaty… Ale liczą, że w zamian dostaną naprawdę dobrą kolację i ostry seks – nie zapominając o lodziku.
2.Podobno im człowiek ma więcej orgazmów tym szybciej się starzeje… To co, może warto czasem poudawać, co?
3.Wiecie, że prawie 80% mężczyzn popada w mega kompleksy, patrząc na umięśnione ciała z okładek czasopism?
4.Najgorszymi kochankami są Niemcy. Myślą podobno w łóżku tylko o swojej przyjemności. Mamy jeszcze inne ciekawostki „ze świata”. Anglicy są zbyt grubi, Szwedzi zbyt szybcy, Rosjanie zbyt owłosieni. Jak już szukać sobie kochanka – to tylko Włocha – choć Włoszki uważają, że to Polacy są najlepszymi kochankami!
5.Wiecie, że już 100 lat p.n.e. kobiety traciły dziewictwo w Babilonie z nieznajomym, w świątyni bogini płodności, a mężczyźni później za to musieli zapłacić?
6.Przeprowadzono nie dawno pewną zabawną ankietę, z której wynika, że statystyczna kobieta za szafę pełną nowych ubrań, mogła by żyć nawet ponad rok w celibacie.
7.Aż 1 na 20 facetów zasypia podczas stosunku!
8.Kobieta przed wyjściem na randkę bierze prysznic, używa perfum, maluje się, dobiera bieliznę. Wiecie co najczęściej robią faceci? Wąchają się, czy jeszcze nie śmierdzą sprawdzając czy mogą iść w koszuli, którą mają na sobie…

Macie jeszcze jakieś zabawne ciekawostki o których tu nie napisano? Może coś z własnego doświadczenia? Takich informacji o seksie wciąż przybywa, w końcu nie jest on już tematem tabu. O Seksie się rozmawia, z seksu się żartuje – na szczęście… Pamiętajcie, że jeśli nie śmiejecie się z samych siebie, to tracicie bardzo wiele okazji do śmiechu!

Więcej na porno polska

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. Nie spodziewała się, że tym zdjęciem wywoła taką …

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. Nie spodziewała się, że tym zdjęciem wywoła taką …

Nowa wersja z Norbim od września codziennie w TVP1! Jak zmieni się teleturniej? [ZDJĘCIA]

Nowa wersja z Norbim od września codziennie w TVP1! Jak zmieni się teleturniej? [ZDJĘCIA]