in

Macademian Girl to urodzona biznes-woman! Lada dzień rusza z dwoma wielkimi projektami! [WIDEO]

Macademian Girl przez Taniec z gwiazdami idzie jak burza. Gwiazda po zakończeniu przygody z programem planuje otworzyć własny sklep i wydać książkę. O swoich nowych projektach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Macademian Girl zadebiutowała w show-biznesie ponad 10 lat temu. Sporą popularność zyskała jako autorka popularnego bloga, któremu zawdzięcza swój obecny pseudonim. Dzięki egzotycznej urodzie, charyzmie i błyskotliwości blogerka została zauważona przez producentów Pytania na śniadanie. Tamara Gonzalez-Perea obecnie jest jedną z głównych prowadzących poranny program. Regularna obecność na antenie przysporzyła jej potężnego grona fanów i doprowadziła do ćwierćfinału Tańca z gwiazdami. Niewykluczone, że to właśnie Macademian Girl wygra całą edycję tanecznego show, przez który idzie jak burza.

Podczas spotkania z naszą reporterką Tamara opowiedziała o swoich planach na najbliższe miesiące. Okazuje się, że piękna gwiazda jest tak bardzo pochłonięta treningami, że nie ma czasu na skupianie się na innych przedsięwzięciach:

Na ten moment z takich rzeczy show-biznesowych nic nowego się nie pojawia. Oczywiście ja myślę, że jestem w takim tempie, że skupiam się tylko na “Tańcu z Gwiazdami” i tak naprawdę trudno jest mi myśleć o czymś innym. Natomiast kiedy program się skończy, to będę myślała co dalej.

Wkrótce Tamara planuje wydać swoją książkę oraz otworzyć sklep z ubraniami:

W tej chwili to, na czym się skupiam to otworzenie swojego sklepu internetowego oraz pisanie książki. To są takie moje projekty osobiste. A jeżeli chodzi o projekty telewizyjne, to na ten moment jestem tu i teraz i tylko to mnie interesuje.

Trzymamy kciuki za powodzenie w realizacji projektów! Patrząc na dotychczasowe poczynania Tamary – sukces jest niemalże pewny!

Artykuł Macademian Girl to urodzona biznes-woman! Lada dzień rusza z dwoma wielkimi projektami! [WIDEO] pochodzi z serwisu Jastrząb Post.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dominika Tajner usuwa tatuaż z imieniem męża: Czysta skóra i nowy rozdział życia

Klaudia Halejcio skomentowała pogłoski dotyczące jej związku. Aktorka promienieje