in

Jakie cechy posiada idealna kandydatka na hostessę?

Hostessa kojarzy nam się przede wszystkim z targami i konferencjami, jako osoba, która rozdaje materiały reklamowe oraz opiekuje się gośćmi. Wiele w tym prawdy, jednak powinniśmy być świadomi, że zadanie hostessy to także porozumiewanie się w obcych językach, sprawowanie pieczy nad stanowiskami danych firm. Jakie cechy powinna posiadać idealna kandydatka na hostessę?

Otwartość na ludzi i dobra organizacja pracy

Głównym zadaniem hostessy jest rozmowa z ludźmi przybywającymi na dane wydarzenie. To od razu implikuje, że hostessa nie powinna mieć problemów z nawiązywaniem kontaktów oraz rozmowami. Ważne jest pozytywnie nastawienie oraz dobra aparycja. Zadaniem hostessy jest również dobra organizacja pracy, szczególnie kiedy jej praca polega również na opiece nad stanowiskiem firmowym.

Czy wygląd jest ważny?

Wiele mówi się o tym, że hostessy powinny być przede wszystkim ładne. Pojęcie piękna jest tu jednak względne. Od hostessy wymaga się proporcjonalnej budowy ciała, zadbanej cery i dłoni, jak również eleganckich włosów. Nie ma żadnych wytycznych dotyczących wzrostu hostessy. Ważne jest, aby prezentowała się ona elegancko i schludnie.

Szukasz profesjonalnych hostess i modelek? Zainteresuj się ofertą firmy https://papilioagency.com

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Zeberka.pl Twitter oszalał na punkcie blond włosów Melanii Trump. Teraz wygląda lepiej?

Zeberka.pl Twitter oszalał na punkcie blond włosów Melanii Trump. Teraz wygląda lepiej?

Marina pokazała się „bez makijażu i upiększaczy”. Jej figura po ciąży? Obłęd!

Marina pokazała się „bez makijażu i upiększaczy”. Jej figura po ciąży? Obłęd!