in

Jak zrobić paznokcie żelowe?

Paznokcie żelowe na przestrzeni ostatnich kilku lat zyskały ogromną popularność. Obok metody akrylowej i hybrydowej są jedną z najbardziej pożądanych technik przedłużania i zdobienia paznokci.

Światłoutwardzanie

Stylizacja paznokci metodą żelową polega na nałożeniu materiału żelowego na naturalną płytkę paznokcia lub przedłużeniu paznokcia żelem na tipsie lub specjalnie przeznaczonej do tego formie, do pożądanej długości. Do utwardzenia żelu niezbędna jest lampa UV, dlatego w profesjolekcie kosmetycznym, używa się terminologi: metoda światłoutwardzalna. W ofercie salonu kosmetologii i medycyny estetycznej Eco Clinic dostępna jest stylizacja paznokci metodą żelową, gdzie profesjonalne kosmetyczki dbają o najlepszą jakość wykonywanych usług. Warto podkreślić, że podczas wykonywania paznokci żelowych bardzo ważne jest ich zdezynfekowanie, wycięcie skórek oraz odtłuszczeniem specjalnym preparatem, tzw. cleanerem. Kolejnym krokiem jest nałożenie primera kwasowego lub bezkwasowego (dla efektu lepszej przyczepności żelu do płytki paznokciowej). Następnie nakładana jest baza, na którą nakładany jest żel budujący. W przypadku przedłużania paznokci na formie – żel budujący nakładany jest w formie gęstej kuleczki na środek paznokcia, a następnie przeciągany wzdłuż płytki. Kolejnym krokiem jest nałożenie kolorowego żelu oraz ewentualne zdobienia. Na końcu nakładany jest nabłyszczacz (top coat) oraz oliwka do skórek, o różnorodnych nutach zapachowych.

Paznokcie żelowe – czy warto?

Paznokcie żelowe są szybką i prostą w wykonaniu metodą. Profesjonaliści z salonu Eco Clinic zadbają o wyszukaną stylizację waszych paznokci. Dobrze wykonane paznokcie żelowe to gwarancja estetycznego i naturalnego wyglądu.

Zapoznaj się z szeroką ofertą usług kosmetycznych salonu http://ecoclinic.com.pl

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Cechy dobrej kawy

Jak zagospodarować wąski balkon?