in

Cukiernicze ozdoby, które odmienią wygląd tortu

Zamówienie tortu to dzisiaj żadna sztuka – wystarczy udać się do pierwszej z rzędu cukierni, określić nasze oczekiwania co do smaku i ozdób… i gotowe! Ceny takich słodkości mogą być zróżnicowane – wszystko zależy od wagi tortu, ale również od sposobu jego pieczenia oraz samych składników. Czy samodzielnie zrobienie tortu może okazać się tańsze? Zdecydowanie tak. I nie musimy mieć wyjątkowych zdolności cukierniczych!

Od czego zacząć?

Pieczenie tortu przede wszystkim zacznijmy od znalezienia dobrego przepisu oraz zaopatrzenia naszej kuchni w niezbędne przedmioty. Poza klasycznymi miskami, mieszadłami czy miarkami warto pamiętać o łopatkach, workach cukierniczych, wycinarkach do wzorów.
Istotne jest zgromadzenie niezbędnych produktów spożywczych. Obecnie możemy piec na klasycznych mąkach czy cukrach, jak i wykorzystywać produkty bezglutenowe czy bez laktozy, takie jak mleka migdałowe, kokosowe, mąki orkiszowe i wiele innych. Również klasyczny cukier uda nam się w prosty sposób zastąpić ksylitolem, miodem czy syropem z agawy.

Jak stworzyć wspaniałe ozdoby cukiernicze?

Aby zacząć przygodę z dekorowaniem ciast i tortów wystarczy masa cukrowa, którą kupimy w profesjonalnych sklepach cukierniczych. Taka masa, odpowiednio formowana i łączona, będzie tworzyć wspaniałe, jadalne ozdoby na torcie.

Szukasz akcesoriów i dekoracji cukierniczych? Wejdź na stronę https://www.sklep.savpol.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą Sklepu Savpol

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Pierwsza dama otrzyma pensję za swoją pracę! Ile będzie zarabiać?

Pierwsza dama otrzyma pensję za swoją pracę! Ile będzie zarabiać?

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? [GALERIA+WIDEO]

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? [GALERIA+WIDEO]